Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszowskie: 16-latek kradł znaczki z samochodów

Pewnie kolekcjonował logo samochodowych marek, ale przy okazji łamał prawo. Tomaszowska policja ustaliła, że to 16-latek z gminy Tarnawatka demontował znaczki z kilku samochodów.
Chłopak działał jeszcze na początku stycznia, ale dopiero w miniony weekend policjanci wpadli na jego ślad. Ustalili, że to właśnie on z dwóch aut matki audi, jednego forda i jednego volkswagena zdarł metalowe znaczki. Straty sięgnęły 550 zł. Nastoletnim złodziejaszkiem zajmie się sąd rodzinny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama