Zamość: Foki w stawie Parku Miejskiego
Już nie tylko wiewiórki i gołębie będzie można spotkać w Parku Miejskim w Zamościu. Na wyspie, w stawie zamieszkają foki - obiecał wczoraj na sesji wiceprezydent Zamościa.
- Bogdan Nowak
- 01.02.2011 09:12
Data dodania:
01.02.2011 09:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze