Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Foki w stawie Parku Miejskiego

Już nie tylko wiewiórki i gołębie będzie można spotkać w Parku Miejskim w Zamościu. Na wyspie, w stawie zamieszkają foki - obiecał wczoraj na sesji wiceprezydent Zamościa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama