Lublin: Kierująca skodą wjechała w latarnię
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wieczorem w Lublinie
- łm
- 09.12.2014 21:37

Około godz. 19 kobieta jadąca skodą w kierunku byłego obozu na Majdanku, chciała zmienić pas i uderzyła w lewy bok volkswagena polo. Następnie zjechała na pobocze, auto zatrzymało się na latarni.
Jak informuje policja, pasażerka skody i kierująca trafiły do szpitala.
Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Nie ma już utrudnień w ruchu.
Data dodania:
09.12.2014 21:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze