Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Kierująca skodą wjechała w latarnię

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wieczorem w Lublinie
Lublin: Kierująca skodą wjechała w latarnię
Około godz. 19 kobieta jadąca skodą w kierunku byłego obozu na Majdanku, chciała zmienić pas i uderzyła w lewy bok volkswagena polo. Następnie zjechała na pobocze, auto zatrzymało się na latarni. Jak informuje policja, pasażerka skody i kierująca trafiły do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama