Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Ktoś zniszczył volvo przy ul. 3 Maja

Na 6 tys. złotych oszacował swoje straty mieszkaniec Biłgoraja, któremu wandale zniszczyli volvo. Samochód był zaparkowany przy ul. 3 Maja.
Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Policja stara się ustalić, kto ostrym narzędziem porysował karoserię samochodu. Ten sam chuligan wygiął także w aucie wycieraczki urwał oba boczne lusterka. Jeśli sprawcę uda się znaleźć, stanie przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama