Nie wyrzucaj książek, oddaj je innym
Pewnie w każdym domu są książki, które już zostały przeczytane i nikomu nie są potrzebne. Właśnie na takie egzemplarze czeka Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie. Placówka chętnie przyjmie to, czego mieszkańcy chcą się pozbyć.
- 07.02.2011 11:57
– Posiadasz w swoim domu książki, których już więcej nie przeczytasz? Zastanawiasz się co zrobić z przeczytanymi czasopismami, które zalegają na twoich półkach albo zebrałeś roczniki jakiegoś czasopisma, ale stały się już nieaktualne lub mało interesujące? Miejska Biblioteka Publiczna zna rozwiązanie takich kłopotów – apelują autorzy pomysłu.
Oczywiście zależy im na takich pozycjach, które są w miarę dobrze utrzymane i nadają się do użytku. – Mogą to być zarówno lektury jak książki popularnonaukowe lub literatura piękna – mówi dyrektor biblioteki Halina Kurek.
Można je przynosić do placówki przy ul. 3 Maja 7a w Hrubieszowie w godzinach jej pracy. Biblioteka jest czynna poniedziałki, środy i piątki od 7 do 16, we wtorki i czwartki między 7 a 20 oraz w soboty od 8 do 14.
Reklama













Komentarze