Tomaszów Lubelski: Wypadki z udziałem pieszych przy ul. Lwowskiej
Do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych doszło w weekend przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.
- (lew)
- 07.02.2011 11:36
Kierująca toyotą 55-letnia tomaszowianka potrąciła na przejściu dla pieszych 18-latkę spod Tomaszowa Lubelskiego.
Poszkodowana nastolatka z ciężkimi obrażeniami głowy i twarzy została przewieziona do zamojskiego szpitala \"papieskiego”.
Kierująca usłyszała zarzut spowodowania wypadku drogowego, prokurator zastosował wobec niej poręczenie majątkowe.
Wcześniej przy tej samej ulicy 30-latka z gminy Lubycza Królewska potrąciła oplem astrą 21-latkę z województwa świętokrzyskiego. Piesza trafiła do szpitala na obserwację.
Zarówno ona, jak i kierująca astrą były trzeźwe.
Data dodania:
07.02.2011 11:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze