Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Wypadki z udziałem pieszych przy ul. Lwowskiej

Do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych doszło w weekend przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.
Kierująca toyotą 55-letnia tomaszowianka potrąciła na przejściu dla pieszych 18-latkę spod Tomaszowa Lubelskiego. Poszkodowana nastolatka z ciężkimi obrażeniami głowy i twarzy została przewieziona do zamojskiego szpitala \"papieskiego”. Kierująca usłyszała zarzut spowodowania wypadku drogowego, prokurator zastosował wobec niej poręczenie majątkowe. Wcześniej przy tej samej ulicy 30-latka z gminy Lubycza Królewska potrąciła oplem astrą 21-latkę z województwa świętokrzyskiego. Piesza trafiła do szpitala na obserwację. Zarówno ona, jak i kierująca astrą były trzeźwe.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama