Reklama
Radni Szczebrzeszyna dali burmistrzowi podwyżkę
Jeszcze się w tej kadencji nie napracował, a już dostał podwyżkę. Mowa o burmistrzu Szczebrzeszyna, któremu ponad tysiąc złotych do pensji dołozyli radni.
- (bn)
- 09.02.2011 16:27

Data dodania:
09.02.2011 16:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze