Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Radni Szczebrzeszyna dali burmistrzowi podwyżkę

Jeszcze się w tej kadencji nie napracował, a już dostał podwyżkę. Mowa o burmistrzu Szczebrzeszyna, któremu ponad tysiąc złotych do pensji dołozyli radni.
Radni Szczebrzeszyna dali burmistrzowi podwyżkę
Marian mazur, burmistrz Szczebrzeszyna (Fot. Bogdan Nowak/Archiwum)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama