Reklama
Tomaszów Lubelski: Pijany rowerzysta z sądowym zakazem
Na rower nie powinien siadać nawet na trzeźwo, bo ma sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Tymczasem jechał jednośladem i był pijany. Zatrzymano go w Rudzie Wołoskiej.
- (lew)
- 10.02.2011 09:38

Dokładnie 1,34 promila alkoholu miał w organizmie 49-letni rowerzysta z Tomaszowa Lubelskiego, którego policja zatrzymała do kontroli drogowej w środę ok. godz. 21.
Mężczyzna nawet na trzeźwo nie powinien siadać na rower, bo posiada zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
Teraz będzie się musiał tłumaczyć przed sądem ze złamania zakazu oraz jazdy jednośladem w stanie nietrzeźwości.
Data dodania:
10.02.2011 09:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze