Policzyli wiernych w diecezji zamojsko-lubaczowskiej
Wyniki październikowego liczenia wiernych we wszystkich parafiach diecezji są podobne do poprzedniej tego rodzaju akcji. Najwięcej ludzi chodzi do kościoła w parafiach dekanatu Narol, najmniej parafian naliczono w dekanacie Hrubieszów Południe.
- Leszek Wójtowicz
- 10.02.2011 09:33
Data dodania:
10.02.2011 09:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze