Reklama
To był hit: Anna Seniuk nago. Film nakręcono w Szczebrzeszynie
Niemal wszystkie sceny tego psychologicznego filmu nakręcono w Szczebrzeszynie. W \"Kardiogramie\" młoda wówczas Anna Seniuk wystąpiła nago. Wyglądała pięknie.
- Bogdan Nowak
- 10.02.2011 14:36

Data dodania:
10.02.2011 14:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze