Rafałek ze wsi Liski urodził się bez rąk. Chłopiec liczy na pomoc
Jakie jest największe marzenie Rafałka? Łazienka. Żeby nie musiał już biegać do wychodka na podwórku. Żyć bez rąk chłopiec już się nauczył.
- Leszek Wójtowicz
- 11.02.2011 09:23
Data dodania:
11.02.2011 09:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze