Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość sprzedaje swoje zabytki za bezcen

Najpierw była zabytkowa \"Generałówka\" na Starym Mieście, teraz magistrat chce sprzedać wozownię przy ul. Szczebrzeskiej. Nie wszystkim się to podoba.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama