Zamość sprzedaje swoje zabytki za bezcen
Najpierw była zabytkowa \"Generałówka\" na Starym Mieście, teraz magistrat chce sprzedać wozownię przy ul. Szczebrzeskiej. Nie wszystkim się to podoba.
- Bogdan Nowak
- 11.02.2011 14:41
Data dodania:
11.02.2011 14:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze