Nowi mieszkańcy zoo w Zamościu: Tygrys Wincenty i rybki
Zamojskie zoo staje się coraz bardziej nowoczesne i przybywa mu mieszkańców. Właśnie z Łodzi przyjechał do Zamościa tygrys Wincenty.
- Leszek Wójtowicz
- 13.02.2011 16:29

Data dodania:
13.02.2011 16:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze