Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Starszy pan podtruł się czadem

Mogło skończyć się tragicznie, a na szczęście 78-latek przeżył. Mieszkaniec ul. Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim podtruł się w weekend czadem.
Niedrożny przewód spalinowy piecyka gazowego oraz brak wentylacji nawiewnej były najprawdopodobniej przyczynami zatrucia tlenkiem węgla. Ofiarą czadu padł 78-latek, który w sobotę w południe brał kąpiel w łazience. Nieprzytomny staruszek trafił do szpitala na obserwację. Jego życiu nie zagraża na szczęście niebezpieczeństwo. Do zdarzenia doszło przy ul. Kościuszki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama