Reklama
Kolonia Księżostany: Odrąbał bratu palec siekierą
Do rodzinnej awantury doszło w niedzielę wieczorem. Jeden z braci wpadł w szał i siekierą odrąbał drugiemu palec. Został zatrzymany. Był kompletnie pijany.
- (lew)
- 14.02.2011 12:50
Data dodania:
14.02.2011 12:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze