Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijani za kółkiem. Jeden wjechał w ogrodzenie cmentarza

Policja musi ustalić, który z młodych mężczyzn siedział za kierownicą hondy, gdy auto \"zaparkowało\" w ogrodzeniu cmentarza przy ul. peowiaków w Zamościu. Nikt się do tego nie przyznaje.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama