Pijani za kółkiem. Jeden wjechał w ogrodzenie cmentarza
Policja musi ustalić, który z młodych mężczyzn siedział za kierownicą hondy, gdy auto \"zaparkowało\" w ogrodzeniu cmentarza przy ul. peowiaków w Zamościu. Nikt się do tego nie przyznaje.
- (lew)
- 14.02.2011 13:49
Data dodania:
14.02.2011 13:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze