Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Samochód wjechał w słup

Wyglądało groźnie, ale skończyło się na kolizji. Mowa o dzisiejszym zdarzeniu drogowym przy ul. Partyzantów w Zamościu.
Zamość: Samochód wjechał w słup
Wypadek przy ul. Partyzantów w Zamościu (Anna Szewc / MoDO)
– Podczas wykonywania manewru zawracania zderzyły się dwa samochody: kia i toyota – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji. Jedno z aut zatrzymało się dopiero na słupie energetycznym. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. Policja bada okoliczności zdarzenia. Do kolizji doszło przed godz. 11 w okolicach Zamojskiego Domu Kultury.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama