Reklama
Chorzy z kilku gmin będą jeździć nocami do Zamościa?
Jeśli lekarz rodzinny ze szczebrzeszyna nie podpisze kontraktu z NFZ, to nocami i w święta pacjenci tej gminy, a także Zwierzyńca, radecznicy i Sułowa będa musieli szukać pomocy w Zamościu
- (bn) (gat)
- 15.02.2011 14:43

Data dodania:
15.02.2011 14:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze