Reklama
PKS Zamość sprzedaje dworzec. Przetarg w marcu
To już pewna wiadomość. Dworzec autobusowy w Zamościu zmieni właściciela. Przetarg ogłoszony przez PKS ma się odbyć w marcu.
- (bn)
- 15.02.2011 15:22

Data dodania:
15.02.2011 15:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze