Gdzie w nocy przyjmie Cię lekarz? NFZ podpisał kontrakty
Nie będzie już darmowej opieki medycznej w zamojskiej przychodni resort-Med. Od 1 marca jej dotychczasowe zadania przejmuje szpital \"papieski\".
- (bn)
- 23.02.2011 16:57
Data dodania:
23.02.2011 16:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze