Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Obrowcu pod Hrubieszowem: Pieszy wszedł pod passata

Urazem prawej ręki i lewej nogi zakończył się dla 66-letniego mężczyzny wypadek, do którego doszło w poniedziałek ok. godz. 19 w Obrowcu (gm. Hrubieszów). Pieszy szedł środkiem jezdni. Został potrącony przez volkswagena passata.
Wypadek w Obrowcu pod Hrubieszowem: Pieszy wszedł pod passata
Do wypadku doszło w Obrowcu ok. godz. 19 w poniedziałek (Archiwum)
Z policyjnych ustaleń wynika, że zarówno 42-letni kierowca, jak i 66-letni pieszy byli trzeźwi. Tym bardziej więc zdarzenie wydaje się nietypowe. – 42-latek jechał swoim passatem od strony Hrubieszowa w kierunku Nieledwi. Zauważył, że środkiem drogi z przeciwka idzie jakiś człowiek – opowiada Edyta Krystkowiak, rzeczniczka policji w Hrubieszowie. Kierowca chciał ominąć pieszego, zaczął gwałtownie hamować, zjechał autem na prawe pobocze. – Ale idący mężczyzna tak mocno się zatoczył, że mimo tego manewru auto o niego zahaczyło – dodaje policjantka. Na miejsce wezwano pogotowie. Ranny został odwieziony do szpitala. Ma uszkodzone kończyny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama