Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Biłgoraju, dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku w Biłgoraju.
Wypadek w Biłgoraju, dwie osoby w szpitalu
Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij: alarm24@dziennikwschodni.pl Około godz. 18:30 na ul. Zamojskiej w Biłgoraju nissan wjechał w opla. Do wypadku doszło przy wjeździe do miasta od strony Zamościa. Dwie osoby trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po obserwacji lekarskiej jeden z pacjentów został już zwolniony do domu. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama