Reklama
Wypadek w Biłgoraju, dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku w Biłgoraju.
- łm
- 18.03.2011 21:05

Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij: alarm24@dziennikwschodni.pl
Około godz. 18:30 na ul. Zamojskiej w Biłgoraju nissan wjechał w opla. Do wypadku doszło przy wjeździe do miasta od strony Zamościa. Dwie osoby trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po obserwacji lekarskiej jeden z pacjentów został już zwolniony do domu.
Nie ma już utrudnień w ruchu.
Data dodania:
18.03.2011 21:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze