Od rana po ulicach Zamościa maszerują łączone patrole Straży Miejskiej i Policji. Dlaczego? Bo dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny, ale też Dzień Wagarowicza.
(ak)
21.03.2011 14:28
Kazdy kto dzisiaj poszedł na wagary musi się liczyć ze spotkaniem ze Strażą miejską (Leszek Wójtowic
Komentarze