Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wysmarował farbą, co się dało

Może trafić za kratki nawet na 5 lat. Z taką przyszłością musi się liczyć 18-latek z gminy Horodło, który w Strzyżowie wymazał sprayem dwa samochody, klatkę schodową bloku i elewację sklepów.
Wandal został już zatrzymany, a w środę usłyszał zarzut. Straty, jakie spowodował oszacowano na 600 zł. Poszkodowani są właściciele dwóch aut i dwóch sklepów oraz administrator bloku. Bo młodzieniec \"zabawiał” się malując farbą w sprayu esy-floresy na wszystkim, co popadło. Uaktywnił się w Strzyżowie jeszcze w niedzielę wieczorem. Już po zatrzymaniu przez policję tłumaczył, że nie bardzo wiedział, co robi, bo był pijany. W tym stanie poszedł do sklepu chemicznego i kupił dwie sztuki sprayu, a następnie przystąpił \"do dzieła”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama