Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Popiełuszki. Kierowca bmw wjechał na czerwonym

Do wypadku doszło we wtorek ok. godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i Poniatowskiego w Lublinie. Zderzyły się trzy samochody.
Wypadek na ul. Popiełuszki. Kierowca bmw wjechał na czerwonym
Masz zdjęcia lub informacje o wypadkach i utrudnieniach w ruchu? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

- Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca bmw jadąc ul. Popiełuszki w kierunku ul. Puławskiej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z fordem, który jechał ul. Poniatowskiego w kierunku Al. Racławickich. Następnie ford zderzył się z daihatsu - informuje mł. asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do szpitala zostali przewiezieni kierowca i pasażerka forda oraz pasażerka bmw.

Po wypadku ul. Popiełuszki była zablokowana.

Zdjęcia i informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Bartka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama