Reklama
21-latek trafił do aresztu, bo miał 0,34 grama marihuany
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 21-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego, który posiadał przy sobie środki odurzające.
- (lew)
- 20.10.2011 10:40

Policjanci otrzymali w środę informację, że podróżujący BMW 21-letni tomaszowianin może przewozić w samochodzie narkotyki. Wszystko się potwierdziło.
Po zatrzymaniu auta przy ul. Żwirki i Wigury, funkcjonariusze znaleźli w środku woreczek foliowy, w którym było 0,34 grama suszu roślinnego (policyjne testery wskazały, że to marihuana), przyrząd do kruszenia roślin oraz lufki.
Młodzieniec trafił policyjnego aresztu. Zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest zabronione. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi za to do 3 lat więzienia.
Data dodania:
20.10.2011 10:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze