Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wpadka dilera podczas kontroli drogowej. Wiózł 600 porcji amfetaminy

23-latek z Chełma prowadził samochód pod wpływem narkotyków. W swoim aucie miał również ponad 600 porcji amfetaminy. Wpadł podczas kontroli drogowej.
Chełmscy policjanci zatrzymali na ulicach miasta volkswagena passata. Za kierownicą siedział 23-letni mieszkaniec Chełma. Podczas kontroli zachowywał się nerwowo, co zwróciło uwagę mundurowych. Policjanci przeszukali samochód. W drzwiach i za fotelem pasażera znaleźli ponad 600 porcji amfetaminy.

Badanie narkotesterem wykazało, że kierowca jest pod wpływem środków odurzających. 23-latek został zatrzymany. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama