Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wokół zdrowia z Botanikiem. Pokazy, warsztaty i kiermasz

W niedzielę, 13 września br. w godz. 10-17 w Ogrodzie Botanicznym UMCS wydarzenie pod hasłem „Wokół zdrowia z Botanikiem”.
Wokół zdrowia z Botanikiem. Pokazy, warsztaty i kiermasz

W programie: prelekcje poświęcone zdrowiu, pokazy udzielania pierwszej pomocy, arteterapii i dogoterapii, warsztaty Nordic Walking, pomiary komponentów tkankowych składu ciała, prezentację potraw jak również kiermasz zdrowej żywności i rękodzieła. Wszyscy chętni będą mogli zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego.

Prelekcje będą odbywały się w Dworku Kościuszków (liczba miejsc ograniczona). Stoiska pojawią się na placu w centralnej części Ogrodu, w niedalekiej odległości od Dworku. Wydarzenie ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają całe rodziny.

Wstęp jest wolny. Wejście do Ogrodu od strony ul. Willowej.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama