Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

15-letni motocyklista zderzył się z samochodem

We wtorek około godz. 16 w miejscowości Zahajki-Kolonia 15-letni mieszkaniec gm. Wyryki zjechał na lewą stronę i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem, którym podróżował mieszkaniec Włodawy.
15-letni motocyklista zderzył się z samochodem
Wypadek w miejscowości Zahajki-Kolonia (fot. Policja)

Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany helikopterem do szpitala. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że 15-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Obaj kierowcy byli trzeźwi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama