Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany helikopterem do szpitala. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że 15-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
15-letni motocyklista zderzył się z samochodem
We wtorek około godz. 16 w miejscowości Zahajki-Kolonia 15-letni mieszkaniec gm. Wyryki zjechał na lewą stronę i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem, którym podróżował mieszkaniec Włodawy.
- ask
- 23.09.2015 19:33

Data dodania:
23.09.2015 19:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze