Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na al. Witosa. Toyota dachowała

Do wypadku doszło przed godz. 11 na al. Witosa w Lublinie.
Wypadek na al. Witosa. Toyota dachowała
Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Jak informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierowca jechał toyotą od strony Zamościa w kierunku centrum miasta.

Kierujący powiedział policjantom, że w pewnym momencie przy zmianie pasa inny samochód zajechał mu drogę. Musiał gwałtownie hamować, samochód zarzuciło i dachował.

Mężczyzna jechał sam, na szczęście nic mu się nie stało.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama