Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na S17 między Kurowem a Jastkowem

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze ekspresowej S17 między Kurowem a Jastkowem - powiadomił Punkt Informacji Drogowej GDDKiA w Lublinie.

Do wypadku doszło ok. godz. 20.30 w okolicach Markuszowa.

Z powodu wypadku zajęty jest pas wyjazdowy z MOP Markuszów w kierunku Lublina. Utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama