Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na Krakowskim Przedmieściu. Autobus potrącił pieszą

Do wypadku doszło około godziny 14.40 na Krakowskim Przedmieściu naprzeciw Lublinianki.
Wypadek na Krakowskim Przedmieściu. Autobus potrącił pieszą
(fot. Dominik Smaga)

Autobus linii 3 jadący w stronę Ogrodu Saskiego tuż za skrzyżowaniem z ul. 3 Maja potrącił pieszą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-letnia kobieta wtargnęła na przejście na czerwonym świetle. Z podejrzeniem złamania nosa została zabrana do szpitala. Była przytomna.

Ruch w tym miejscu był utrudniony, bo autobus blokował jedyny pas ruchu w stronę Ogrodu Saskiego. Teraz już odbywa się normalnie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama