Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Quad "na holu" zderzył się z ciężarówką

Quad holowany przez samochód osobowy zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym
Quad "na holu" zderzył się z ciężarówką

Do wypadku doszło w czwartek przed południem w miejscowości Sielec w gminie Leśniowice.

66-letni mieszkaniec Chełma jechał volkswagenem touranem. Holował quada, którym z kolei kierował 43-letni mieszkaniec gminy Leśniowice.

- W pewnej chwili kierujący quadem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki star, którym kierował 34-latek - wyjaśnia asp. Ewa Czyż z chełmskiej policji.

Kierowca quada trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama