Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jana Pawła II: Naczepa wybrała swoją drogę, były korki

Około 16.40 doszło do groźnego zdarzenia na Jana Pawła II w Lublinie. Od ciągnika siodłowego odczepiła się naczepa, która utknęła na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie. Zablokowany był pas w kierunku Kraśnika.
Jana Pawła II: Naczepa wybrała swoją drogę, były korki

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej. Ciężarówka jechała w kierunku Kraśnika i przewoziła nawozy sztuczne. Ładunek nie wysypał się na jezdnię, nikomu nic się nie stało.

Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość, bo na ul. Jana Pawła II tworzyły się duże korki. Policja skierowała samochody objazdem przez ulicę Bursztynową.

W tej chwili nie ma już utrudnień.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama