Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Głębokiej. Samochód uderzył w latarnię

Do wypadku doszło na ul. Głębokiej przy skrzyżowaniu z ul. Sowińskiego. Audi rozbiło się na latarni.

Z powodu wypadku tworzą się korki na ul. Głębokiej w stronę centrum.

Dodatkowo utrudniony jest przejazd ul. Sowińskiego pod górę. Na pasie ruchu stoi popsuta toyota, której kierowca nie zepchnął z drogi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama