Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prezes ZNP walczy o gimnazja: Kiedyś było lepiej

Warszawa. Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego rozpoczął kampanię "Razem dla gimnazjów".
Prezes ZNP walczy o gimnazja: Kiedyś było lepiej

Ma ona na celu utrzymanie obecnego systemu szkolnictwa. To reakcja na propozycję rządu dotyczącą zlikwidowania placówek gimnazjalnych.

- Nie jest żadną argumentacją stwierdzenie, że kiedyś było lepiej. To argument sentymentalny, a nie merytoryczny - przekonywał Broniarz.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama