Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zakręcie: Rozpędzony bus wjechał w forda. Wypadek nagrała kamera (wideo)

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej nr 17. Zderzenie nagrała kamera monitoringu na stacji paliw
Zakręcie: Rozpędzony bus wjechał w forda. Wypadek nagrała kamera (wideo)

Na nagraniu widać, jak kierujący fordem ka skręca w lewo, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu z prawej strony oplowi vivaro. Bus z dużą prędkością wbija się w niewielkiego forda.

- W konsekwencji wypadku trzy osoby trafiły do miejscowego szpitala. 81-letni mieszkaniec  Krasnegostawu doznał ciężkich obrażeń ciała - informują policjanci, którzy apelują do kierowców o stosowanie się do przepisów, rozwagę i ostrożność. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama