Jak informuje Katarzyna Wójcik z Punktu Informacji Drogowej, samochód osobowy uderzył w bariery ochronne. Do szpitala trafiła jedna osoba.
Do zdarzenia doszło między węzłami Lublin Czechów-Lublin Rudnik (kilometr 17+430).
Zablokowany był pas jezdni w kierunku Lublina. Nie ma już utrudnień.
Wypadek na S17, samochód uderzył w bariery
Do wypadku doszło na drodze ekspresowej w okolicach Elizówki
- łm
- 25.12.2015 13:01

Data dodania:
25.12.2015 13:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze