Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Depułtycze Stare. Wiadomo kto podpalił stertę

Policjanci z Chełma zatrzymali podpalacza.
Depułtycze Stare. Wiadomo kto podpalił stertę
(fot. Policja)
W miniony poniedziałek około godz. 22.30 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze sterty słomy w miejscowości Depułtycze Stare.
 
Na miejscu prowadzona była akcja gaśnicza przez straż pożarną. Wstępne ustalenia wskazywały na możliwość podpalenia.
 
Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 1200 złotych. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali we wtorek prawdopodobnego sprawcę. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec gminy Chełm.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama