Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Kierowcy MPK grozi więzienie. Wjechał autobusem w drzewo

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi kierowcy MPK, który wjechał autobusem w drzewo. 46-latek w poniedziałek usłyszał zarzut spowodowania wypadku.
Lublin: Kierowcy MPK grozi więzienie. Wjechał autobusem w drzewo
Wypadek autobusu na ul. Kosmowskiej w Lublinie

Do zdarzenia doszło w sobotę 16 stycznia. Autobus linii nr 29 jechał w stronę ul. Paderewskiego. Na ul. Kosmowskiej wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Poza kierowcą do szpitala trafiło sześć osób. Według śledczych kierowca naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i nie zachował na drodze dostatecznej uwagi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama