Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jechał 107 km/h, stracił prawo jazdy

W środę policjanci drogówki z Włodawy zatrzymali do kontroli kierującego fiatem ducato.
Jechał 107 km/h, stracił prawo jazdy

24-letni mieszkaniec Biłgoraja w terenie zabudowanym, w miejscowości Laski Bruskie, jechał z prędkością 107 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkosć o 57 km.

– Za swoje postępowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali meżczyźnie prawo jazdy – informuje st. post. Elwira Tadyniewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama