Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na S17. Zderzyły się dwa samochody

Do wypadku doszło ok. godz. 17.30 na drodze ekspresowej S17 między węzłem Kurów Wschód a węzłem Nałęczów.
Wypadek na S17. Zderzyły się dwa samochody
Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Na wysokości miejscowości Markuszów zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.

Z powodu wypadku zablokowany jest pas awaryjny i pas wolny w kierunku Warszawy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama