Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zawisł samochodem na barierkach. Pijany kierowca miał dwa promile

Na barierkach między jezdniami al. Kraśnickiej zakończył podróż kompletnie pijany mężczyzna, którego tuż przed północą zauważył patrol Straży Miejskiej. Volkswagen zawisł na barierach energochłonnych, a kierowca nie miał już jak kontynuować jazdy.
Zawisł samochodem na barierkach. Pijany kierowca miał dwa promile
Fot. Straż Miejska

Według relacji świadka, na którego powołują się strażnicy, auto zmierzało od strony ul. Bohaterów Monte Cassino, a jego kierowca przejechał wysepkę.

Od mężczyzny strażnicy wyczuli alkohol, kierowca potwierdził, że pił, funkcjonariusze zabrali mu kluczyki i wezwali policję. Okazało się, że mężczyzna wydmuchał w alkomat ponad dwa promile.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama