Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

USA: Kierowca jechał z drzewem wbitym w maskę (wideo)

Roselle, Illinois, USA. Policja z Roselle w stanie Illinois zatrzymała kierowcę jadącego samochodem z drzewem wbitym w maskę pojazdu.
USA: Kierowca jechał z drzewem wbitym w maskę (wideo)

Kierowca został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu. Jak poinformowała policja, drzewo miało ponad 4,5 metra wysokości, a w samochodzie były wystrzelone poduszki powietrzne.

Nagranie ze zdarzenia, które zostało opublikowane na profilu społecznościowym policji zostało opatrzone napisem "Nie prowadź pojazdów pod wpływem alkoholu".


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama