Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolizja na Dolnej 3 Maja: Kierowca wjechał pod prąd

Na skrzyżowaniu ul. Dolnej 3 Maja i al. Solidarności doszło do kolizji dwóch aut.
Kolizja na Dolnej 3 Maja: Kierowca wjechał pod prąd
Fot. Alarm24

Do zdarzenia doszło po godz. 13.

Według wstępnych informacji kierowca hondy jechał prosto od ul. Prusa w kierunku ul. Dolnej 3 Maja. Kierujący golfem jechał od ul. 3 Maja. Chciał skręcić w lewo w al. Solidarności, ale skręcił za wcześnie i pojechał pod prąd. Wtedy auta się zderzyły.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama