Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Al. Witosa: Zderzenie dwóch aut. Kierowca miał 2,5 promila

Kolizja na al. Witosa. Okazało się, że kierowca, który ją spowodował miał 2,5 promila alkoholu.
Al. Witosa: Zderzenie dwóch aut. Kierowca miał 2,5 promila
Fot. Alarm24

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali ok. 11.16.

Obaj kierowcy jechali w kierunku Świdnika. Kierujący audi był na lewym pasie i zaczął zjeżdżać na drugi. Uderzył w mistubishi. Okazało się, że ma 2,5 promila alkoholu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama