Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Al. Solidarności. Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z peugeotem

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu al. Solidarności z Dolną 3 Maja.
Al. Solidarności. Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z peugeotem

Według relacji świadka, kierująca peugeotem jadąc al. Solidarności od strony Zamku ustawiła się na pasie przeznaczonym do jazdy na wprost, po czym skręciła w lewo w ul. Dolną 3 Maja. Zajechała drogę autobusowi, który uderzył w peugeota.

Nikt nie został poszkodowany, ale pasażerowie musieli opuścić autobus. Na czas czynności policyjnych, pojazdy zjechały z al. Solidarności na ul. Dolną 3 Maja. Nie ma utrudnień w ruchu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama