Na kolejną kadencję zostali wybrani prof. Dariusz Matosiuk (ds. nauki), prof. Barbara Jodłowska-Jędrych (ds. kształcenia), prof. Mirosław Jabłoński (ds. klinicznych) i prof. Hanna Trębacz (ds. współpracy z zagranicą i szkolenia podyplomowego). Te kandydatury zaproponował rektor-elekt prof. Andrzej Drop, który podczas wyborów 15 marca uzyskał reelekcję i będzie kierował uczelnią przez kolejne cztery lata.
Reklama
U medyków bez zmian. Prorektorzy ci sami
Nie będzie zmian na stanowiskach prorektorów Uniwersytetu Medycznego.
- toma
- 03.04.2016 22:50

Data dodania:
03.04.2016 22:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze