Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

U medyków bez zmian. Prorektorzy ci sami

Nie będzie zmian na stanowiskach prorektorów Uniwersytetu Medycznego.
U medyków bez zmian. Prorektorzy ci sami
(fot. Maciej Kaczanowski)

Na kolejną kadencję zostali wybrani prof. Dariusz Matosiuk (ds. nauki), prof. Barbara Jodłowska-Jędrych (ds. kształcenia), prof. Mirosław Jabłoński (ds. klinicznych) i prof. Hanna Trębacz (ds. współpracy z zagranicą i szkolenia podyplomowego). Te kandydatury zaproponował rektor-elekt prof. Andrzej Drop, który podczas wyborów 15 marca uzyskał reelekcję i będzie kierował uczelnią przez kolejne cztery lata.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama