Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Krochmalnej. Dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na ul. Krochmalnej przy wiadukcie.
Wypadek na ul. Krochmalnej. Dwie osoby w szpitalu

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.00.

Kierowca bmw stracił panowanie nad autem, uderzył w słup latarni, odbił się od niego i uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Prawdopodobnie kierowca auta jechał zbyt szybko.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama