Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek 15-latka na motocyklu. Wywrócił się kiedy wyprzedzał samochód

Do wypadku doszło we wtorek przed godz. 21 w miejscowości Wyryki (pow. włodawski).
Wypadek 15-latka na motocyklu. Wywrócił się kiedy wyprzedzał samochód
(fot. Policja)

Jak ustallili wstępnie policjanci, 15-letni motocyklista wywrócił się podczas wyprzedzania samochodu dostawczego lublin. Chłopak doznał licznych obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Okazało się, że 15-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, a motocykl wziął bez wiedzy i zgody rodziców. Ponadto pojazd, którym się poruszał był niezarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia.

Natomiast 42-latek z gm. Wyryki kierujący lublinem nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego, zaś pojazd aktualnych badań technicznych.

Obaj kierujący byli trzeźwi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama